افتتاح نمایشگاه طرح های برتر معماری بزرگترین پروژه بازآفرینی شهری تبریز

نمایشگاه طرح های برتر معماری پروژه بازآفرینی شهری تبریز در محل مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب؛ نمایشگاه طرح های برتر معماری پروژه بازآفرینی شهری تبریز روز شنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور محمدصادق پورمهدی معاون فنی استانداری استان آذربایجان شرقی ، امینی مدیر عامل و معاونین شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن ، مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب افتتاح و مورد بازدید مراجعه کنندگان این نمایشگاه گردید .

افتتاحیه نمایشگاه معماری تبریز 1
در ابتدای این مراسم شرکت کنندگان از طرح‌ها بازدید و به توضیحات شکری مدیر طرح و توسعه شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب گوش فرا دادند. پس از بازدید از طرح های برتر معماران برای اجرای پروژه بازآفرینی شهر تبریز، یاسمی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب، به عنوان مجری این پروژه، ضمن خیر مقدم به حضار گزارشی از فعالیت‌های اجرایی و شرایط و امکانات زمین مورد بحث به اطلاع حضار رساند.

افتتاحیه نمایشگاه معماری تبریز 3
افتتاحیه نمایشگاه معماری تبریز 2
محمد رضا امینی، مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن نیز به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم گفت: ورود به پروژه‌های نوسازی بافت‌های ناکارآمدی شهری در گروه سرمایه‌گذاری مسکن، سابقه چندین ساله دارد. وی تعداد پروژه های مصوب و اجرا شده توسط گروه سرمایه گذاری مسکن را 1400 واحد با زیربنای 150 هزار مترمربع اعلام کرد .
امینی با بیان اینکه گروه سرمایه گذاری مسکن تلاش کرد تا ورود به پروژه‌های بازآفرینی شهری را به عنوان کارکرد وظیفه ای برای خود تعریف کند، افزود: «در کنار این موضوع، توجیه اقتصادی پروژه‌ها قطعا مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. »

پورمهدی معاون فنی استانداری استان آذربایجان شرقی، این پروژه را یکی از بزرگترین پروژه های بازآفرینی شهری در سطح کشور دانسته و ضمن تاکید بر اجرای هر چه سریعتر پروژه در همکاری استانداری قول مساعد دادند .
زمین 5.4 هکتاری این طرح در منطقه حکم‌آباد تبریز واقع و مطالعات اولیه آن انجام و در نهایت عرصه پروژه از شهرداری تبریز خریداری شده است.

شایان ذکر است از میان 14 طرح معماری برای بازآفرینی شهری زمین 5.4 هکتاری تبریز، سه طرح برگزیده شده که در نهایت یکی از آنها به عنوان برترین ایده معماری برای احیای این منطقه استفاده خواهد شد.
این نمایشگاه از 23 الی 25 اردیبهشت همه روزه از ساعت 9 الی 17 جهت بازدید عموم دایر می باشد .

افتتاحیه نمایشگاه معماری تبریز 4


۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید