مجمع عمومی «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب » تشکیل شد.

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1398 برگزار شد.

:small_blue_diamond:به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب، مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 1398 روز چهارشنبه چهارم دی ماه سال جاری با حضور بیش از هفتاد و سه درصد سهامداران در محل سالن آمفی تئاتر هتل پارس ائل گلی تبریز برگزار شد . ترکیب هیات رئیسه این مجمع شامل : عباسعلی مینایی به عنوان رئیس، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان ناظر اول و حنظله فندرسکی به عنوان ناظر دوم و محمد نصیری به عنوان منشی بود .

majma 98 4

:small_blue_diamond:در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه ، یاسمی مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت و برنامه‌های آتی هیات مدیره را برای اعضای مجمع تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1398 به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

:small_blue_diamond:موسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی آتیه اندیش نمودگر به عنوان بازرس علی البدل و روزنامه کثیرالانتشار مهد آزادی نیز برای درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

:small_blue_diamond:شایان ذکر است طبق گزارش مدیرعامل، برنامه های آتی شرکت بیشتر به پیگیری پروژه های بازآفرینی پایدار شهری از جمله پروژۀ آیمان تبریز و پروژۀ عتیق اردبیل معطوف بوده و وزن بیشتر پروژه های در دست مطالعه نیز در شعب و نمایندگی ها به پروژه های بازآفرینی پایدار شهری و انبوه سازی غیرمتمرکز اختصاص داشت.

:small_orange_diamond:روزبه ظهیری نیز ضمن روبه رشد خواندن شرکت سرمایه گزاری مسکن شمال غرب با توجه به تعریف سبد پروژه های متنوع آن و همچنین با اشاره به حجم پروژه آیمان به عنوان یک پروژه در سطح ملی و توسعه محور ، پیشنهاد هدایت نقدینگی و سود حاصل از سال مالی جاری را به سوی این پروژه جهت سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی آن را دادند .

یاسمی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب در پایان از مجموعۀ شرکت گروه ، اعضای هیات مدیره شرکت و معاونت های طرح و توسعه و مالی و برنامه ریزی خود قدردانی بعمل آورد .

majma 98 5
majma 98 3
majma 98 2
majma 98 1

۴ دی ۱۳۹۸ ۲۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید